PŘEDSEDNICTVO UNIE

Vaše předsednictvo Unie CZSRU

Karel Karika

Mé kořeny jsou v Lastomíru, odkud pochází má rodina. Maminka se jmenovala Karolína Farbárová (Linka) a přistěhovali se do Ústí nad Labem v padesátých letech s babičkou a dědečkem (Karel Daduč). Měl jsem osm sourozenců a já jsem nejmladší.
Narodil jsem se dne dvacátého čtvrtého měsíce října roku tisíc devět set šedesát v porodnici Ústecké nemocnice. Z porodnice jsem byl odvlečen na Královu Výšinu, dům patřil Ústeckému divadlu ke zdokonalování tanečního řemesla. Kromě mé matky mě budili mí sourozenci, kterých bylo sedm. Otec pracoval v Ústeckém divadle jako údržbář /osvětlovač a zároveň pracoval na staré tržnici, kterou pomáhal stavět v akci „Z“. Maminka byla v domácnosti do mých šesti let, potom jsme pracovali/budovali všichni. Vystudoval jsem střední průmyslovou školu v Teplicích a po základní vojenské službě pracoval v národním podniku Sfinx ÚL jako vedoucí dopravy. Na jaře roku 1989 mi došla trpělivost s budováním ničeho(no vlastně mě vyhodili za podporu několik vět) a začal podnikat v oboru akvaristiky. V listopadu týden před sametovou revolucí jsem poprvé ochutnal chuť policejního obušku, v Teplicích při demonstraci „Chceme čistý vzduch“ od této doby se aktivně zajímám o veřejné dění v našem kraji a zapojuji se v různých aktivitách. Jsem místopředseda v občanském sdružení Rodina spolu, spoluzakladatelem Iniciativy Ústí proti hazardu, spoluzakladatelem: spolku Ústecké šrouby, iniciativy Ukliďme Ústí a jarmarků pro podporu lokálních pěstitelů, členem uskupení V Ústí neonacisty nechceme a členem spolku Hraničář, pořadatelem akcí proti prolomení limitů těžby. Spoluzakladatelem Kroměřížské výzvy,Zdarmáci, Jsme PRO kraj, Společně,Pulse of Europe, Milion chvilek pro demokracii. Od roku 2006(po nástupu Matěje Stropického jsem své aktivity utlumoval) ve straně Zelených do 2018. Osmého dubna dva čtrnáct jsem se rozhodl podílet se na opravě Hraničáře. Po zvolení do funkce místostarosty MOÚ-město v roce 2014 za hnutí Pro!Ústí jsem ukončil všechny podnikatelské hlouposti a začal se plně věnovat veřejnému zájmu. Nesnesu: iracionalitu, socialismus, informace k zapamatování, plýtvání, vařené vejce, nedůvodné zákazy, zasahování státu do mého života, lidi zblblí strachem, úvahy o smyslu života, aterosklerózu a tisíce dalších věcí, které mě vždycky tak naštvou, že to na mě hned každý pozná.    

 Judita Mirgová

Dátum narodenia:20.7.1973

Bydlisko: Dobšiná

Ulica:kúpeľňa 989/21

Vzdelanie : SOU Tatrasvit-svit

Zamestnanie: krajčírka Tatrasvit-svit 

Opatrovateľka živnostníčka

Moje záľuby: práca s Tžp deťmi pomáhať chudobným ochraňovať slabších 

V dobsinej 5.9.2019 

Atila Olah

1.maja 78, 98601 Fiľakovo | 00421915279773 | atilaolah@hotmail.com

VZDELANIE

SOUP-viničky, Viničky

vinohradnik-ovocinar-pivnični technik / 1987 – 1991

PRIEBEH ZAMESTNANÍ

JRD-šurice

1993 – 1996, technik

vinohradnicky technik

Juhas-farm

1998 – 2002, ovocinar

technik v ovocnom sade

EMMAUS-FRANCE

2004 – 2006, Kuchár

varenie pre dobrovolnokou

EMMAUS-FRANCE

2006 – 2011, dobrovolnik

dobrovolnicttvo v charitativnej spoločnosti

WORTH GMbh

2012 – 2016, kamelot

roynos dennej tlače a reklami

Doplňujúce informácie o pracovných skúsenostiach

pracoval som aj na stavbe v automobilke a v tovarni na výrobu krbou

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

Maďarský jazyk – Pokročilý (C1) Francúzsky jazyk – Stredne pokročilý (B2) Nemecký jazyk – Mierne pokročilý (B1)

ĎALŠIE ZNALOSTI, SCHOPNOSTI A ZÁUJMY

študoval som. hranie na klarinete

VODIČSKÝ PREUKAZ

sk. B

Jozef Miker

Narodil jsem se 30.9.1965 v Sobrance na východním Slovensku. Tam jsem také nastoupil do základní školy. V roce1978 jsme se přestěhovali do Teplic. Kde jsem ukončil ZŠ a nastoupil na sou shd_-shr obor mechanik opravář pro stroje a zařízení důlní stroje a velkostroje studium jsem zakončil s maturitou z technických předmětů. Po vyučení jsem nastoupil na šachtu Doly Bílina, jako zámečník velkostroje hydraulikar. V září 85jsem narukoval na vojnu k průzkumnemu a vysadkovemu praporu v Chebu. Po zvs jsem se vrátil zpět na šachtu, kde jsem v R. 2015 musel že zdravotních důvodů práci ukončit. Nyní jse v plném invalidním důchodu. S aktivizmem jsem se setkal poprvé v R. 88,kdy jsem roznasel několik vět od charty 77.od roku 92 kdy Teplicemi pochodovaly a ohrožoval Romy nackove jsem se zapojil do boje proti neonacismu a za lidská práva od té doby do dnešního dne za to bojují. K mim aktivitám patří také sociální spravedlnost.. Žijí v Teplicích s družkou s kterou mám 3 děti…

Translate »